Ve Světlé nad Sázavou hledají nové členy

Chtěli bychom vyzvat sympatizanty hnutí ANO 2011 ve Světlé nad Sázavou k větší aktivitě, k následnému setkání a k diskuzi o možném založení místní organizace ANO 2011. Co je ve Světlé nad Sázavou aktuální téma? Především přilákat investory do místních průmyslových zón a vytvořit jim dobré vstupní podmínky, když už byly vynaloženy investice do vybudování zón.

V poslední době byly zprávy o možných investorech, ale ze záměrů nakonec sešlo. Jeden investor byl částečně odmítán i občany samotného města, jelikož se jednalo o činnosti s radioaktivními materiály. Navíc nebylo jisté, zda by nakonec byly vytvořeny pracovní místa pro občany města. Druhý investor zabývající se likvidací nebezpečného odpadu zřejmě vyjednává o výstavbě provozu v Havlíčkově Brodě.

Toto je konkrétní téma, kterým by se naše hnutí mohlo podrobněji zabývat, pokud bychom měli v našem městě místní organizaci s dostatkem členů a sympatizantů. Potřebujeme především členy, kteří mají chuť se děním v našem krásném městě aktivně zabývat. Témat k diskuzi by se pak našlo jistě mnohem více.

23. 9. 2015